Aktualności

14 października 2020

Uroczyste zakończenie lekcji j. polskiego dla cudzoziemców

14 października odbyły się ostatnie już zajęcia języka polskiego, organizowane w ramach projektu „Akcja Integracja!”. Po części lekcyjnej, przyszła pora na uroczyste wręczenie dyplomów uczestnictwa w zajęciach oraz na tort, który miał osłodzić nieco rozstanie.

12 października 2020

Interaktywny spacer - przypominamy jak w niego wyruszyć!

Wszystkim zainteresowanym wyruszeniem w interaktywny spacer po Gozdnie i Biegoszowie przypominamy w jaki sposób mogą tego dokonać!

07 października 2020

Z kulturą i sztuką za pan brat

Podczas środowej lekcji języka polskiego dla cudzoziemców ćwiczyliśmy słuchanie, a także rozmawialiśmy o kulturze i sztuce.

04 października 2020

Kulturalnik – podsumowuje i inspiruje

Celem publikacji "Kulturalnik" jest nie tylko podsumowanie przeprowadzonych działań, lecz także inspirowanie do podejmowania aktywności twórczych w zaciszu domowym.

04 października 2020

Filmowe podsumowanie „Ob(d)jazdowej kultury!”

Wszystko co dobre kiedyś się kończy… i choć początki projektu nie były łatwe, z uwagi na wybuch pandemii COVID-19, to realizatorzy bardzo szybko zareagowali na nową dla wszystkich sytuację i przenieśli część działań do sieci.

03 października 2020

Warsztaty języka polskiego w Śmiglu

3 października 2020 roku odbyły się otwarte warsztaty języka polskiego dla cudzoziemców zamieszkujących w Śmiglu i okolicach.