Aktualności

29 listopada 2023

Zaproszenie na warsztaty "Stres - jak sobie z nim radzić i uniknąć wypalenia zawodowego?"

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś/aś się, jak skutecznie pokonać codzienny stres związany z pracą? A może szukasz praktycznych strategii, które pomogą Ci uniknąć wypalenia zawodowego? Mamy dla Ciebie doskonałą okazję! Serdecznie zapraszamy na nasze bezpłatne warsztaty online, które odbędą się 10 grudnia 2023 roku w godzinach od 16:30 do 18:00.

19 listopada 2023

Forest Buddy Adventure Gala

Serdecznie zapraszamy na niezapomniane wydarzenie - "Forest Buddy Adventure Gala", które odbędzie się 27 listopada 2023 w restauracji Blue Kot w Lesznie! To nie tylko spotkanie, ale prawdziwa podróż przez przygody, umiejętności i smaki związane z życiem na łonie natury.

16 października 2023

Rozwijamy Inteligencję Emocjonalną na Cyprze: Szósta mobilność edukacyjna kadry Fundacji Cooperacja

W dniach 9-13 października 2023 roku Natalia Laskowiak i Olga Pawlak, reprezentując Fundację Cooperacja, wzięły udział w szóstej mobilności kadry w ramach projektu "Kurs na edukację". To wyjątkowe wydarzenie zostało współfinansowane ze środków Unii Europejskiej i odbyło się w urokliwym Limassol na Cyprze. Organizacją goszczącą był DOREA Educational Institute, a tematem kursu było "Emotional Intelligence" (Inteligencja Emocjonalna).

14 października 2023

Warsztaty z metodą Walta Disneya - kreatywna inspiracja dla Bibliotek i Szkół

13 października 2023 roku miało miejsce kolejne inspirujące wydarzenie w ramach projektu BLISKO, realizowanego przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Lipnie.

13 października 2023

Współpraca z otoczeniem lokalnym w realizacji projektów kulturalnych - sukces szkolenia w Śmiglu

12 października 2023 roku odbyło się inspirujące szkolenie, które poprodziłyśmy dla Biblioteki Miejskiej w Śmiglu w ramach projektu BLISKO.

01 października 2023

Drugie nocowanie z #ForestBuddy: wczesnojesienna przygoda pod gwieździstym niebem

29 września 2023 roku, odbyło się nasze drugie nocowanie w lesie w ramach projektu #ForestBuddy.