Aktualności

03 kwietnia 2024

Sukces ostatniego szkolenia w ramach projektu „Lokalni Ambasadorzy Praw Podstawowych”

25 marca 2024 roku odbyło się ostatnie szkolenie w ramach projektu "Lokalni Ambasadorzy Praw Podstawowych". Dzięki zaangażowaniu i kreatywności uczestników, wydarzenie to było nie tylko produktywne, ale także inspirujące.

11 marca 2024

Głos młodych się liczy!

Z radością informujemy, że Młodzieżowa Rada Miejska w Gostyniu rozpoczęła swój udział w projekcie, który zmieni spojrzenie na młodzieżową aktywność i wpływ na lokalną społeczność. To inicjatywa, gdzie młodzi nie tylko znajdą głos, ale też nauczą się, jak skutecznie wpływać na otaczającą ich rzeczywistość.

06 lutego 2024

Trzecie szkolenie "Lokalnych Ambasadorów Praw Podstawowych" - gry, wiedza i aktywizm

Nasze trzecie szkolenie w ramach projektu "Lokalni Ambasadorzy Praw Podstawowych", które odbyło się 5 lutego, to kolejny krok w edukacji i aktywizacji młodych obrońców praw podstawowych w Gostyniu.

03 lutego 2024

Spotkanie w Stambule - kolejny krok w projekcie „STEAM to tackle polarisation”

Pod koniec stycznia spotkaliśmy się w Stambule na drugim spotkaniu partnerów projektu „STEAM to Tackle Polarisation”. Jego celem było dalsze opracowywanie pakietu szkoleniowego, który ma pomóc w walce z polaryzacją społeczną poprzez edukację STEAM.

28 stycznia 2024

Ruszył nabór na nowe kursy języka polskiego

Z radością ogłaszamy nową edycję kursów języka polskiego! Dzięki wsparciu od naszego darczyńcy - Lions Club Leszno 2000, oferujemy Wam możliwość nauki języka polskiego w wygodnych warunkach.

27 stycznia 2024

Kolejny krok w podróży edukacyjnej - drugie szkolenie "Lokalnych Ambasadorów Praw Podstawowych"

26 stycznia miało miejsce drugie szkolenie z cyklu "Lokalni Ambasadorzy Praw Podstawowych", które zgłębiało tematykę partycypacji młodzieży i praw człowieka, dostarczając uczestnikom nie tylko wiedzy, ale także praktycznych narzędzi do działania.