Forest Buddy

30 listopada 2023

Zajrzyjcie do naszego świata przygód!

Zbliżając się do końca naszego projektu, chcielibyśmy przedstawić Wam filmik, który stworzyliśmy na potrzeby Forest Buddy Adventure Gala, który podsumowuje wszystkie nasze dotychczasowe przygody aż do momentu Gali. Przygotowując ten materiał, sami byliśmy zdumieni, ile wspólnie przeżyliśmy!

28 listopada 2023

Forest Buddy Adventure Gala: podróż, wiedza i smaki

27 listopada 2023 roku, w ramach naszego wydarzenia podsumowującego projekt - Forest Buddy Adventure Gala - mieliśmy przyjemność zorganizować niezapomniane spotkanie dla wszystkich miłośników przygód, natury i zrównoważonego rozwoju. Tego dnia spotkaliśmy się w Blue Kot w Lesznie, aby wspólnie czerpać z wiedzy, dzielić się doświadczeniami i celebrować naszą pasję do odkrywania świata w zgodzie z naturą.

19 listopada 2023

Forest Buddy Adventure Gala

Serdecznie zapraszamy na niezapomniane wydarzenie - "Forest Buddy Adventure Gala", które odbędzie się 27 listopada 2023 w restauracji Blue Kot w Lesznie! To nie tylko spotkanie, ale prawdziwa podróż przez przygody, umiejętności i smaki związane z życiem na łonie natury.

28 października 2023

Trzecie nocowanie z #ForestBuddy: outdoorowe gotowanie i obozowanie

W ramach naszego nieustającego dążenia do eksploracji i czerpania radości z natury, projekt ForestBuddy ponownie zanurzył się w głębię lasu, aby doświadczyć kolejnej nocy pod gołym niebem. Tym razem, 27 października, wybraliśmy okolice Śmigla jako nasze schronienie, aby jeszcze raz połączyć się z naturą i cieszyć się jej pięknem.

01 października 2023

Drugie nocowanie z #ForestBuddy: wczesnojesienna przygoda pod gwieździstym niebem

29 września 2023 roku, odbyło się nasze drugie nocowanie w lesie w ramach projektu #ForestBuddy.

18 września 2023

Piknik #ForestBuddy: łączymy mieszkańców na Polanie Trzech Dębów

17 września 2023 roku to dzień, który zapisze się w naszych sercach jako czas, kiedy spotkaliśmy się na Polanie Trzech Dębów w Karczmie Borowej, by razem świętować, dzielić się wiedzą i umiejętnościami, a przede wszystkim cieszyć się atmosferą wspólnoty.