Piąta inicjatywa: Rajd bezpieczeństwa superbohaterów

Piąta inicjatywa: Rajd bezpieczeństwa superbohaterów

Fundacja Cooperacja wraz z partnerami serdecznie zaprasza wszystkich entuzjastów przygód i akcji na niezwykłe wydarzenie – Rajd Bezpieczeństwa Superbohaterów! To już piąta inicjatywa młodzieżowa w ramach projektu #IP4YOUTH, której tym razem celem jest promowanie 2 Europejskiego Celu Młodzieżowego – Równość Wszystkich Płci.

Termin i zgłoszenia: Rajd odbędzie się 21 maja 2023 roku - start o godzinie 14:30 spod hali sportowo-widowiskowej w Krzywiniu, a zgłoszenia drużyn przyjmujemy do 14 maja 2023 roku. Wystarczy wysłać e-maila na adres: ejw24@o2.pl i podać podstawowe informacje o drużynie oraz jej uczestnikach.

Poprzez naszą inicjatywę, dążymy do wspierania i promowania 2. europejskiego celu młodzieżowego – równość wszystkich płci. Chcemy pokazać, że każdy może być superbohaterem, niezależnie od płci czy innych cech. Nasza akcja ma na celu podkreślenie znaczenia równości i zachęcenie młodzieży do angażowania się w sprawy społeczne.

Rajd Bezpieczeństwa Superbohaterów to nie tylko okazja do działania na rzecz ważnych celów, ale również doskonała zabawa! Przygotowaliśmy wiele atrakcji, które sprawią, że każdy uczestnik poczuje się jak prawdziwy superbohater. Liczymy na Waszą kreatywność i zachęcamy do przyjścia w kolorowych, oryginalnych przebraniach, które podkreślą Waszą superbohaterską osobowość.

Dołącz do nas! Przyjdźcie licznie na Rajd Bezpieczeństwa Superbohaterów i doświadczcie niezapomnianej przygody w duchu współpracy, zabawy i równości płci. To wyjątkowa okazja, by stać się częścią naszej społeczności superbohaterów działających na rzecz lepszego świata!

Więcej informacji na temat rajdu oraz projektu #IP4YOUTH znajdziecie na naszej stronie internetowej oraz na naszych mediach społecznościowych. Do zobaczenia na starcie rajdu!