Konferencja podsumowująca projekt #IP4YOUTH: Wspólne działania na rzecz młodzieży

Konferencja podsumowująca projekt #IP4YOUTH: Wspólne działania na rzecz młodzieży

Z radością dzielimy się relacją z wyjątkowej konferencji, która odbyła się 23 sierpnia w Hiszpanii, podsumowując projekt #IP4YOUTH. To wydarzenie stanowiło doskonałą okazję do podsumowania osiągnięć projektu oraz prezentacji zrealizowanych działań w krajach partnerów projektu.

W trakcie konferencji mieliśmy okazję zaprezentować lokalne inicjatywy, które oparliśmy na 11 Europejskich Celach Młodzieżowych oraz przedstawić ich rezultaty intelektualne. To była doskonała okazja do refleksji nad efektami naszych wspólnych działań.

Wspólnie z partnerami: Culture Clash Barcelona, DYPALL Network oraz Asociația Astrid, projekt "IP4YOUTH" miał na celu wzmocnienie młodzieży, zachęcenie do współpracy oraz dążenie do tworzenia pozytywnych zmian. Konferencja była również doskonałą okazją do udziału w inspirujących warsztatach, które wzbogaciły doświadczenie uczestników.

Projekt "IP4YOUTH" to nie tylko podróż, to przede wszystkim zaangażowanie i pasja w tworzeniu lepszej przyszłości młodych ludzi. Jesteśmy dumni, że mogliśmy być częścią tego procesu.