Forest Buddy Adventure Gala: Pierwsza pomoc, podróże poza utartymi szlakami oraz smaki outdoorowej kuchni

Forest Buddy Adventure Gala: Pierwsza pomoc, podróże poza utartymi szlakami oraz smaki outdoorowej kuchni

Kiedy: 27.11.2023
Gdzie: Blue Kot, ul. Niepodległości 2, 64-100 Leszno
Czas: 17:00-20:00
Zapisy: sms 507 176 951

Opis wydarzenia:
Serdecznie zapraszamy na niezapomniane wydarzenie - "Forest Buddy Adventure Gala", które odbędzie się 27 listopada 2023 w restauracji Blue Kot w Lesznie! To nie tylko spotkanie, ale prawdziwa podróż przez przygody, umiejętności i smaki związane z życiem na łonie natury.

Co dla Was przygotowaliśmy?

17:00-18:15 - Instruktaż pierwszej pomocy w terenie, ponieważ bezpieczeństwo zawsze na pierwszym miejscu! Pod okiem wieloletniego praktyka i profesjonalisty - Michała Skrzypczaka - nauczycie się podstawowych zasad pierwszej pomocy w terenie, które mogą okazać się nieocenione w każdej sytuacji.

18:15-18:30 - Przerwa kawowa

18:30-19:30 - Pokaz slajdów Grzegorza Lorka "Islandia. Za drzwiami piękna" - przygotujcie się na niezwykłą podróż do Islandii, gdzie zabierze Was Grzegorz Lorek - leszczyński podróżnik i nauczyciel biologii w I LO w Lesznie, który podzieli się swoimi fascynującymi historiami i zdjęciami.

19:30-20:00 - Kuchnia outdoorowa - spróbujecie wegetariańskiej grochówki, przygotowanej przez samego szefa @Jadłobysie / Blue Kot! Smaki outdoorowej kuchni na pewno Was zaskoczą.

Ponadto podczas wydarzenia będziecie mieli szansę porozmawiać z młodzieżą, która brała udział w projekcie "Forest Buddy". Zadawajcie pytania, dzielcie się swoimi spostrzeżeniami i inspirujcie się ich historiami!

UWAGA! Wydarzenie jest bezpłatne, jednak ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, na wydarzenia obowiązują zapisy poprzez SMS: 507 176 951.

Nie przegapcie tego wyjątkowego wydarzenia, które połączy pasjonatów przyrody, podróży i smakoszy kuchni outdoorowej! Do zobaczenia na "Forest Buddy Adventure Gala"!