Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy Faceci do lasu na Facebooku!

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy Faceci do lasu na Facebooku!

Co zaczęło się jako mała grupka entuzjastów, dziś stało się inspirującą i zgraną społecznością, która wkracza w dzikie zakamarki natury, by celebrować chwile spokoju i bliskości z otaczającym nas światem. "Faceci do Lasu!" to więcej niż tylko grupa – to filozofia slow life, która łączy ludzi o wspólnych pasjach i wartościach.

Siła wolnego czasu w objęciach natury

Nasza wspólnota to prawdziwa gromada, skupiona wokół miłości do natury i pragnienia zwolnienia tempa życia. Obozowanie, nocowanie pod gwiazdami, przyrządzanie posiłków na świeżym powietrzu czy spontaniczne wyprawy – to dla nas nie tylko aktywności, to sposób na życie. Odkrywamy piękno natury i uczymy się doceniać prostotę, która skrywa w sobie niezwykłe bogactwo.

Wspólne pasje, silniejsze powiązania

Dziś jest nas już sporo, a nasze działania są nie tylko spontanicznymi akcjami – to wspólna pasja, która staje się naszą filozofią. Poleniuchować w hamakach, parzyć świeżą kawę w sercu lasu czy delektować się prostymi przyjemnościami – to dla nas droga do uwalniania się od codziennego pośpiechu i zatracania się w naturze.

Dołącz do nas!

Jeśli Ty także pragniesz odnaleźć spokój w otoczeniu natury, skupić się na małych przyjemnościach i czerpać radość ze wspólnych aktywności, to zapraszamy Cię do dołączenia do grupy "Faceci do Lasu!" na Facebooku. Tu znajdziesz wyprawy, inspirujące pomysły i dyskusje z ludźmi, którzy podzielają Twoje wartości. Możesz także sam zaproponować wypad na kajaki, czy zdobycie jakiegoś górskiego szczytu.

Wspólnie kreujemy życie na własnych zasadach

Nasza strona internetowa to miejsce, gdzie odkrywasz aktualności i informacje o naszych poczynaniach. Jednak to w grupie "Faceci do Lasu!" toczy się życie, to tam dzielimy się pasją, pomysłami i planami. Dołącz już dziś i z nami kreuj swoje spokojne i pełne radości życie na łonie natury!

Serdecznie zapraszamy!