Leśne Integracje Rodzinne na Polanie Trzech Dębów - dzień pełen przygód i nauki!

19 września 2023 Leśne Integracje Rodzinne na Polanie Trzech Dębów - dzień pełen przygód i nauki!

17 września 2023 roku miasto Leszno oraz nasza Fundacja Cooperacja mieli przyjemność zaprosić mieszkańców Leszna na wydarzenie pn. "Leśne Integracje Rodzinne". To był dzień pełen przygód, zabawy i nauki, który z pewnością na długo pozostanie w naszej pamięci.

Co ciekawego działo się na Polanie Trzech Dębów?

Integracyjna gra terenowa: To był czas na wykorzystanie swoich umiejętności survivalowych. Pokonując różnorodne zadania, uczestnicy uczyli się radzić sobie w trudnych warunkach i współpracować w zespołach.

Warsztaty "Jak żyć w zgodzie z naturą?: Była to okazja do poznania tajników mądrego wykorzystania zasobów naturalnych i życia zgodnie z naturą. Nasza ekspertka Ania Cupriak-Ciszewska przekazała wiele cennych wskazówek.

Animacje sportowe dla rodzin: Rozegraliśmy wiele emocjonujących gier, takich jak wyścigi rzędów. To była doskonała okazja do spędzenia aktywnego czasu razem.

Integracyjne ognisko: Wieczór urozmaiciło integracyjne ognisko, przy którym mogliśmy się spotkać, rozmawiać i dzielić swoimi wrażeniami. Sporą niespodzianką był uzbecki pilav przygotowany przez małżeństwo z Uzbekistanu, co możliwe było, dzięki współpracy z Centrum Integracji Cudzoziemców w Lesznie, za co serdecznie dziękujemy!

Dla uczestników naszego wydarzenia przewidzieliśmy drobne upominki. To mała niespodzianka od nas, aby podziękować wszystkim za udział!

Wasza obecność sprawiła, że to wydarzenie było wyjątkowe. To była doskonała okazja do spędzenia czasu z rodziną, czerpania radości z natury i nauki nowych rzeczy.

Dziękujemy również miastu Leszno za wsparcie i współpracę w organizacji tego wyjątkowego dnia.

Mamy nadzieję, że to nie była ostatnia taka okazja i że jeszcze wielokrotnie spotkamy się, aby celebrować przyrodę i integrację rodzin. Śledźcie naszą stronę internetową i media społecznościowe, aby być na bieżąco z naszymi przyszłymi inicjatywami.

Dziękujemy i do zobaczenia następnym razem!